Литий диск OZ Racing Gemini 7x17/4x100 ET38 DIA73,1
Фото 5 | від 8 250 до 9 520 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації OZ Racing Gemini 1
Характеристики
OZ Racing Gemini 7x17/4x100 ET38 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Gemini 7x17/4x100 ET38 DIA73,1
Сортувати
Диски OZ Racing Gemini 7x17 4x100/114,3 ET38 DIA73,1 | 8 415 грн. |
OZ OZ GEMINI R17 W7 PCD4x100/114. ET38 DIA73.1 | 9 052 грн. |
OZ Racing Gemini 7x17 4x100/114.3 ET38 DIA73.1 | 8 250 грн. |
OZ Racing Gemini (R17 W7.0 PCD4x100 ET38 DIA73.1) | 8 790 грн. |
OZ Racing Gemini 7x17 4x100/114.3 ET38 DIA73.1 | 8 575 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі