Литий диск AUTEC Wizard 7,5x17/4x100 ET38 DIA70
Відео 4Фото 9 | від 7 970 до 10 350 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):70 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації AUTEC Wizard 73
Характеристики
AUTEC Wizard 7,5x17/4x100 ET38 DIA70 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Wizard 7,5x17/4x100 ET38 DIA70
Сортувати
AUTEC Wizard R17 W7.5 PCD4x100 ET38 DIA70.1 Gun metal | 9 771 грн. |
Autec WIZARD (W) Gunmetal Matt (R17 W7.5 PCD4x100 ET38 DIA70) | 8 599 грн. |
Autec Wizard (W) R17 W7.5 PCD4x100 ET38 DIA70.1 Gunmetal Matt W75173840321 | 8 117 грн. |
Autec Wizard Gunmetal Matt R17 W7.5 PCD4x100 ET38 DIA70.0 | 10 350 грн. |
Autec Wizard (7.5J x 17 4x100 ET38 DIA70.1) Gunmetal Matt На замовлення з | 8 184 грн. |
Autec Wizard (W) R17 W7.5 PCD4x100 ET38 DIA70.1 Gunmetal Matt | 8 470 грн. |
Диски Autec Wizard 7,5x17 4x100 ET38 DIA70 (matt gun metal) (1002239204) | 8 057 грн. |
Диски AUTEC Wizard Gunmetal matt R17 W7,5 PCD4x100 ET38 DIA70,1 ID34721 | 7 970 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі