Литий диск MAK Zenith 7x17/4x100 ET40 DIA72
Відео 7Фото 11 | від 7 370 до 12 859 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):72 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MAK Zenith 116
Характеристики
MAK Zenith 7x17/4x100 ET40 DIA72 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Zenith 7x17/4x100 ET40 DIA72
Сортувати
MAK Zenith R17 W7 PCD4x100 ET40 DIA72.1 Matt Black | 12 859 грн. |
Mak Zenith hyper silver (R17 W7.0 PCD4x100 ET40 DIA72) | 8 599 грн. |
Mak Zenith R17 W7 PCD4x100 ET40 DIA72.1 Matt Black F7070ZHMB40CC | 9 277 грн. |
MAK Zenith (7J x 17 4x100 ET40 DIA72.1) Hyper Silver На замовлення з Європ | 7 568 грн. |
Mak Zenith R17 W7 PCD4x100 ET40 DIA72.1 Matt Black | 9 599 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі