Відеокарта Palit GeForce RTX 4090 GameRock (NED4090019SB-1020G)
Фото 11 |
Palit GeForce RTX 4090 GameRock 24 ГБ / 2520 МГц24 ГБ / 2610 МГц |
|
Монстр продуктивності з 24 ГБ відеопам'яті GDDR6X є безумовним лідером продуктивності, значно випереджаючи попередні покоління відеокарт NVIDIA і поточних конкурентів від Radeon. Ця модель займає провідне положення в лінійці продуктів компанії Palit, призначених для ентузіастів та професіоналів, що потребують найвищої продуктивності для ігрових та професійних програм. Одним із ключових елементів пристрою є її система охолодження, що складається з трьох вентиляторів Gale Hunter, широкої мідної основи та безлічі теплопровідних трубок, що гарантує ефективне відведення тепла та забезпечує запас міцності для розгону.
Дизайн пристрою доповнюється захисним кожухом з адресним підсвічуванням Palit ONE TWO SYNC, що дозволяє користувачеві налаштувати зовнішній вигляд відеокарти на свій смак. Система охолодження має достатню міцність для проведення помірного оверклокінгу. Виробник рекомендує використовувати блок живлення на 1200 Вт для розширення можливостей розгону, тоді як більшість версій RTX 4090 підійдуть блоки живлення потужністю 900-1000 Вт.
Подібно до інших моделей лінійки GameRock, ця відеокарта відрізняється своїми габаритами (довжиною 33 см і займаним простором в 3.5 слота), що робить повноформатний корпус з повнорозмірною ATX-материнською платою найбільш підходящим варіантом для встановлення. За технічними характеристиками відеокарта базується на графічному процесорі AD102 з 16384 ядрами CUDA і частотою до 2520 МГц.
24 ГБ відеопам'яті GDDR6X з частотою 21000 МГц і шиною 384 біт забезпечують високу пропускну здатність і швидкість обробки даних, що робить цю модель ідеальною для завдань високої складності, включаючи 3D-рендерінг, роботу з тривимірною графікою та обробку нейромереж. Підтримка новітніх технологій, включаючи апаратне трасування променів та DLSS 3.0, піднімає візуальну якість ігор на новий рівень, забезпечуючи вражаюче реалістичну картинку та високий FPS навіть у роздільній здатності 4K. Palit GeForce RTX 4090 GameRock не просто відеокарта - це потужний інструмент для тих, хто прагне досконалості в іграх і роботі з медіаконтентом, що поєднує видатну продуктивність, інноваційні технології та ексклюзивний дизайн.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Palit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Palit.
Купити Palit GeForce RTX 4090 GameRock
Усі ціни 7 →Відеокарта Palit GeForce Rtx 4090 GameRock (NED4090019SB-1020G) | 78 499 грн. |
Відеокарта Palit GeForce Rtx 4090 GameRock (NED4090019SB-1020G) | 84 745 грн. |
Видеокарта Palit GeForce Rtx 4090 GameRock (NED4090019SB-1020G) | 83 930 грн. |
Відеокарта Palit GeForce RTX 4090 24GB GameRock (NED4090019SB-1020G) | 82 319 грн. |
Відеокарта Palit GeForce RTX 4090 GameRock (NED4090019SB-1020G) GeForce RT | 88 836 грн. |
Відеокарта PALIT Nvidia GeForce RTX 4090 GAMEROCK 24GB GDDR6X (NED4090019S | 97 591 грн. |
Відеокарта Palit GeForce RTX 4090 24GB GameRock (NED4090019SB-1020G) [7761 | 86 652 грн. |
Модификації Palit GeForce RTX 4090 GameRock
Ціни на Palit GeForce RTX 4090 GameRock |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 4090 GameRock | від 78 499 грн. | 7 пропозицій | ||
Palit GeForce RTX 4090 GameRock OC | від 85 794 грн. | 19 пропозицій |