Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Dual (NE64060019P1-1070D)
Відео 7Фото 10 |
Palit GeForce RTX 4060 Dual 8 ГБ / 2460 МГц8 ГБ / 2670 МГц |
|
Palit GeForce RTX 4060 Dual ― це відеокарта середнього класу, обладнана 8 ГБ відеопам'яті та побудована на передовій архітектурі NVIDIA Ada Lovelace (5 нм). Є двослотовим рішенням, орієнтованим на ігри в роздільній здатності Full HD. Є прямою заміною для GPU NVIDIA середнього класу, що виходили 3-4 роки тому. Входить до лінійки Dual, основною фішкою якої є відносно прості та недорогі відеокарти з подвійною системою охолодження.
Відносно компактні розміри (довжина 25 см, товщина 2 слоти) та низьке енергоспоживання (порядку 200 Вт) дозволяють розглядати її в ролі досить продуктивного відеоприскорювача для компактних ігрових ПК та робочих станцій, обладнаних 2K-моніторами та блоками живлення потужністю 600 Вт. Palit GeForce RTX 4060 Dual має всі необхідні можливості для насолоди іграми у високій роздільній здатності та з високими налаштуваннями графіки, а також надає користувачеві низку інноваційних технологій, які покращують користувальницький досвід і забезпечують більш плавний і реалістичний геймплей.
Відеокарта працює на базі графічного процесора NVIDIA AD 107 та має 8 ГБ пам'яті GDDR6. Швидкість ядра становить 2460 МГц, а пам'ять працює на частоті 17000 МГц. У Elder Ring, GOW Ragnarok, Baldur's Gate 3, A Plague Tale: Requiem та інших хітах 2022-2023 року цей прискорювач демонструє відмінну продуктивність. При високих або максимальних налаштуваннях графіки та роздільної здатності Full HD вона забезпечує в середньому від 60 до 90 кадрів за секунду.
Це на 15%-20% швидше за результати попередника GeForce RTX 3060, випущеного в 2021 році. Крім чистої потужності потрібно відзначити ключову особливість відеокарт NVIDIA чотиритисячної серії - а саме оновлені ядра для рейтрейсингу та суперсемплінгу DLSS. Обидві технології демонструють якісніші та стабільніші результати, а їх синергія одночасно покращує зображення та підвищує середню кількість кадрів на секунду. Важливо відзначити, що DLSS 3.0 працює тільки на відеокартах серії GeForce RTX 40XX і не підтримується на старіших моделях NVIDIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Palit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Palit.
Купити Palit GeForce RTX 4060 Dual
Усі ціни 37 →Palit GeForce RTX 4060 Dual 8192MB (NE64060019P1-1070D) NE64060019P1-1070D | 13 809 грн. |
Відеокарта GF RTX 4060 8GB GDDR6 Dual Palit (NE64060019P1-1070D) NE6406001 | 12 821 грн. |
Відеокарта Palit GeForce Rtx 4060 Dual (NE64060019P1-1070D) | 12 901 грн. |
Відеокарта Palit GeForce Rtx 4060 Dual (NE64060019P1-1070D) | 13 123 грн. |
Видеокарта Palit GeForce Rtx 4060 Dual (NE64060019P1-1070D) | 12 999 грн. |
Модификації Palit GeForce RTX 4060 Dual
Ціни на Palit GeForce RTX 4060 Dual |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 4060 Dual | від 12 534 грн. | 39 пропозицій | ||
Palit GeForce RTX 4060 Dual OC | від 12 891 грн. | 36 пропозицій |