Ручка Parker Jotter F63 Stainless Steel GT
Parker Jotter F63 Stainless Steel GT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parker Jotter F63 Stainless Steel GT
Усі ціни 10 →Перьевая ручка Parker Jotter SS GT M (сталь/золото) 16 012 | 1 670 грн. |
Ручка перьевая Parker JOTTER 17 SS GT FP M (16 012) 16 012 | 1 478 грн. |
Ручка пір'яна Parker JOTTER 17 SS GT FP M (16 012) 16 012 | 1 671 грн. |
Parker Ручка пір'яна Parker JOTTER 17 SS GT FP M (16 012) 16 012 | 1 670 грн. |
Ручка перова Parker JOTTER 17 SS GT FP M 16 012 | 1 670 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →