Ручка Parker Jotter F63 Stainless Steel CT (1955311)
Parker Jotter F63 Stainless Steel CT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parker Jotter F63 Stainless Steel CT
Усі ціни 13 →Перьевая ручка Parker Jotter Stainless Steel??????? CT F (сталь/хром) 16 1 | 1 595 грн. |
Ручка кулькова Parker JOTTER 17 SS CT BP (16 132) 16 132 | 1 074 грн. |
Parker Ручка кулькова Parker JOTTER 17 SS CT BP (16 132) 16 132 | 1 073 грн. |
Набір Parker JOTTER Stainless Steel CT BP+PCL (кулькова + олівець) | 1 716 грн. |
Ручка кулькова Parker JOTTER Stainless Steel CT BP Тризуб 16132TR | 1 073 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →