Ручка Parker IM Premium T323 Warm Silver GT (1931686)
Фото 4 |
Parker IM Premium T323 Warm Silver GT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parker IM Premium T323 Warm Silver GT
Усі ціни 8 →Роллерная ручка Parker IM Premium Warm Silver GT (перламутр/золото) 24 122 | 5 025 грн. |
Роллер Parker IM 17 Premium Warm Silver GT RB (24 122) 24 122 | 4 238 грн. |
Ролер Parker IM 17 Premium Warm Silver GT RB (24 122) 24 122 | 5 025 грн. |
Parker Ролер Parker IM 17 Premium Warm Silver GT RB (24 122) 24 122 | 5 025 грн. |
Ручка ролер Parker IM Premium Warm Silver (24 122) | 5 539 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →