Ручка Parker IM Core F321 Black GT
Фото 4 |
Parker IM Core F321 Black GT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parker IM Core F321 Black GT
Усі ціни 10 →Перьевая ручка Parker IM Black GT F New (черный/золото) 22 011 | 3 464 грн. |
Ручка PARKER IM Black позол. перо (22 011) | 3 225 грн. |
Ручка перья Parker IM 17 Black GT FP F (22 011) 22 011 | 2 916 грн. |
Ручка пір'яна Parker IM 17 Black GT FP F (22 011) 22 011 | 3 465 грн. |
Parker Ручка пір'яна Parker IM 17 Black GT FP F (22 011) 22 011 | 3 464 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →