Ручка Parker Jotter Originals Blue (2076052)
Фото 4 |
Parker Jotter Originals Blue |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parker Jotter Originals Blue
Усі ціни 17 →Шариковая ручка Parker Jotter Plastic Blue 15 132 | 577 грн. |
Ручка шариковая Parker JOTTER 17 Original Blue CT BP (15 132) 15 132 | 546 грн. |
Ручка кулькова Parker JOTTER 17 Original Blue CT BP (15 132) 15 132 | 578 грн. |
Parker Ручка кулькова Parker JOTTER 17 Original Blue CT BP (15 132) 15 132 | 577 грн. |
Ручка гелева Parker JOTTER Originals Blue CT GEL блістер 15 166 | 577 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →