Камера відеоспостереження Partizan CDM-223S-IR FullHD
Partizan CDM-223S-IR FullHD 2020 рікWDR |
|
Є аналогічна модель, в металевому корпусі для використання на вулиці: CDM-223S-IR FullHD Metal
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Partizan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Partizan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Partizan CDM-223S-IR FullHD
Видеокамера AHD Partizan CDM-223S-IR FullHD 2.0 | 830 грн. |
2 Мп AHD відеокамера Partizan CDM-223S-IR FullHD 2.0 | 904 грн. |
Видеокамера Partizan CDM-223S-IR FullHD | 830 грн. |
Купольна внутрішня камера Partizan CDM-223S-IR FullHD v2.0, 2Мп | 904 грн. |
Купив цю камеру на заміну камер 960H, орієнтуючись тільки на відео на цьому сайті, тут ми можемо побачити, як камера знімає вдень, а мені потрібно в основному в темний час доби, орієнтуватися було не на що, але я ризикнув і взяв, і нітрохи не пошкодував. у темряві камера знімає досить добре, на порядок краще ніж камери 600-800 твліній, підсвічування висвітлює дуже рівномірно і широко покриває майже весь кадр, людина розбірлива і не пересвічена. працює також у форматі XVI, у цьому форматі має електронне меню, яке управляється реєстратором, за аналоговим кабелем. Порівняно з камерами 960Н якість та розбірливість картинки покращилась у рази, але є камери які вночі показую краще, але там ціна ... вище немає крім ціни Вячеслав Лущинский: користуюся Partizan CDM-223S-IR FullHD менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →