Wi-Fi камера Partizan IPH-2SP-IR
Відео 5 |
Partizan IPH-2SP-IR |
|
Підтримка хмарного сервісу.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Partizan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Partizan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Partizan IPH-2SP-IR
Видеокамера Partizan Cloud Robot FullHD IPH-2SP-IR 1.1 | 1 790 грн. |
3.0MP поворотна IP-відеокамера Partizan Cloud Robot FullHD IPH-2SP-IR 1.1 | 1 960 грн. |
Поворотна Wi-Fi IP камера з мікрофоном Partizan Cloud Robot FullHD IPH-2SP | 1 960 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →