Камера відеоспостереження Partizan CDM-233H-IR SuperHD
Partizan CDM-233H-IR SuperHD |
|
Ця модель буває в двох корпусах, металевому і пластиковому.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Partizan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Partizan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Partizan CDM-233H-IR SuperHD
Усі ціни 6 →Видеокамера Partizan CDM-233H-IR SuperHD | 1 137 грн. |
5.0MP AHD камера CDM-233H-IR SuperHD 1.1 Metal | 1 634 грн. |
Камера AHD Partizan CDM-233H-IR SuperHD 1.0 Metal 5.0MP | 1 590 грн. |
5 Мп AHD відеокамера Partizan CDM-233H-IR SuperHD 1.1 Metal | 1 720 грн. |
Купольна камера AHD Partizan CDM-233H-IR SuperHD 1.1 Metal, 5Мп | 1 720 грн. |
5.0MP AHD камера CDM-233H-IR SuperHD 1.1 Metal | 1 720 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →