Камера відеоспостереження Partizan IPO-5SP SDM Starlight
Відео 2 |
Partizan IPO-5SP SDM Starlight |
|
Оснащується видимої LED підсвічуванням дальністю до 10 м.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Partizan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Partizan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Partizan IPO-5SP SDM Starlight
Видеокамера IP Partizan IPO-5SP SDM Starlight 5.0MP | 4 070 грн. |
5.0MP IP камера IPO-5SP SDM Starlight | 4 235 грн. |
Вулична IP камера з мікрофоном Partizan IPO-5SP SDM Starlight, 5Мп | 4 400 грн. |
5.0 MP IP камера IPO-5SP SDM Starlight | 4 400 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →