Камера відеоспостереження Partizan COD-VF4HQ FullHD 1.1
Partizan COD-VF4HQ FullHD 1.1 |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Partizan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Partizan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Partizan COD-VF4HQ FullHD 1.1
2.0 MP HD Варифокальна камера COD-VF4HQ Full HD 1.1 | 1 733 грн. |
Варифокальна камера Partizan COD-VF4HQ FullHD v1.1, 2Мп | 1 778 грн. |
2.0 MP HD Варіфокальна камера COD-VF4HQ Full HD 1.1 | 1 800 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →