Камера відеоспостереження Partizan IPO-VF5MP Starlight
Partizan IPO-VF5MP Starlight |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Partizan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Partizan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Partizan IPO-VF5MP Starlight
Видеокамера-IP Partizan IPO-VF5MP Starlight 2.1 Cloud 5.0MP варифокальная | 4 205 грн. |
Видеокамера IP Partizan IPO-VF5MP Starlight 2.3 Cloud | 4 257 грн. |
Видеокамера Partizan IPO-VF5MP Starlight 1.2 Cloud варифокал | 3 421 грн. |
Додаткові функції і можливості камери відеоспостереження Partizan IPO-VF5MP Starlight:
- Мінімальне освітлення — 0.001 люкс.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →