SSD Patriot Memory P300 M.2 P300P128GM28 128 ГБ
Відео 13Фото 5 |
Patriot Memory P300P128GM28 |
|
Молодший твердотільний накопичувач на 128 ГБ представляє серію P300 M. 2 бренду Patriot Memory, в якій також представлені більш ємні моделі від 256 ГБ до 2 ТБ. Позиціонується в якості рішення середнього класу, яке підходить для модернізації старих і створення нових ПК для роботи або навіть ігрових станцій початкового рівня. Накопичувач виконаний в компактному форм-факторі M. 2 2280 і сумісний з материнськими платами, які мають відповідний порт і підтримують інтерфейс PCI-E 3.0 4X.
SSD Patriot Memory P300 M. 2 P300P128GM28 128 ГБ забезпечить швидкий обмін і доступ до даних, адже швидкість зчитування досягає 1600 МБ/з, А записи — 600 МБ/з.Також він повинен добре проявити себе при високих навантаженнях і необхідності одночасного копіювання великої кількості файлів, що підтверджують високі IOPS. Апаратною основою моделі виступає флеш-пам'ять 3D TLC NAND з підтримкою динамічної зміни об'єму SLC-масиву. Він служить для кешування і забезпечення стабільно високих швидкостей передачі даних. До інших особливостей також варто віднести 3-річну офіційну гарантію і непогане значення допустимої перезапису (DWPD), що дозволяє кожен день записувати 50 ГБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory P300 M.2 P300P128GM28 128 ГБ
Усі ціни 61 →Patriot P300 128GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (P300P128GM28) P300P128GM28 | 545 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 128GB Patriot (P300P128GM28) | 653 грн. |
SSD PATRIOT P300 128GB M.2 NVMe P300P128GM28 | 539 грн. |
Накопичувач SSD 128GB Patriot P300 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 NVMe TLC (P300P128 | 537 грн. |
SSD диск Patriot P300 128GB M.2 2280 PCIe NVMe 3.0 x4 TLC (P300P128GM28) P | 517 грн. |
Ціна та якість Чи не знайшов. користуюся Patriot Memory P300P256GM28 кілька місяців |
бравши на 512ГБ. на диво все дуже добре працює, оскільки чекавши чогось гіршого, бравши за 800грн і за таку ціну все окей. та приблизно все за свою ціну нічого |
Модификації Patriot Memory P300 M.2 P300P128GM28
Ціни на Patriot Memory P300 M.2 P300P128GM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P300 M.2 P300P128GM28 128 ГБ | від 517 грн. | 62 пропозиції | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 256 ГБ | від 775 грн. | 78 пропозицій | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28 512 ГБ | від 1 330 грн. | 65 пропозицій | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28 1 ТБ | від 2 239 грн. | 61 пропозиція | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 ТБ | від 4 084 грн. | 60 пропозицій |
Швидкість відповідає заявленим даним.