SSD Patriot Memory P210 P210S1TB25 1 ТБ
Відео 9Фото 5 |
Patriot Memory P210S1TB25 2020 рікP Series |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory P210 P210S1TB25 1 ТБ
Усі ціни 62 →Patriot P210 1TB 2.5" (P210S1TB25) P210S1TB25 | 2 099 грн. |
Накопичувач SSD 1TB Patriot P210 2.5" SATAIII TLC (P210S1TB25) P210S1TB25 | 2 220 грн. |
SSD диск Patriot P210 1 TB (P210S1TB25) P210S1TB25 | 2 248 грн. |
Ssd накопичувач Patriot P210 1 TB (P210S1TB25) | 2 809 грн. |
Patriot P210 1 Tb (P210S1TB25) | 2 337 грн. |
3 1 0 1 |
Наприкінці квітня цього року вирішивши прискорити свій ноутбук Acer Nitro 5 AN 515-43R7LU шляхом заміни штатного HDD накопичувача Toshiba MQ4ABF100 на 2,5" SSD Patriot P210, який идеально вклався в корпус ноутбука замість звичайного жорсткого диска. Patriot P210 розширивши його функціонал, дозволивши майже миттєво запускати фірмовий додаток Acer Nitro Sense (з HDD накопичувачем від Toshiba цей додаток взагалі не запускався через дуже низьку швидкість читання), а також скоротивши годину щоденного повного антивірусного сканування з 45 до 10 хвилин (це позитивно вплинуло ноутбука), проте в ході експлуатації ноутбука з новим накопичувачем виявились і недоліки у вигляді невідповідності реальної швидкості читання (440 МБайт/сек проти заявлених 520) та порівняно невеликий ресурс TBW з лімітом 120 ТБ (при побутовій експлуатації ПК чи ноутбука в режимі щоденного перегляду веб -сторінок та регулярне оновлення всіх системних додатків цей ресурс вичерпається за 20 років 9 місяців, а при частих перевстановленнях додатків для роботи чи розваг тривалість життя накопичувача скоротиться до 6 років). Як сейф для файлів Patriot P210 є добрим рішенням, але встановлювати на нього ОС та улюблені додатки є не дуже розумним рішенням. Відсутність перегрівань, збільшена швидкодія ноутбуку, збільшення функціоналу ноутбука, невисока ціна, невразливість до випадкових падінь під час роботи, універсальність Порівняно невеликий TBW (120 ТБ), реальна швидкість читання на 8% нижча за заявлену Виталий Цимух: користуюся Patriot Memory P210S256G25 кілька місяців |
пройшов приблизно рік використання ссд диска і вікторія говорить, що середня швидкість читання 90-100 мбс. жерсть. мій старий ХДД приблизно в тих же параметрах ціна. впала швидкість читання |
Брав для ноуту, під вінду, на заміну втомленому жорсткому, після заливання вінди місця на диску за фактом показує 238 гб, звичайно я почав гуглити - чому? виявилося що це резерв, і це норма всім ССД. Завантажив установив DiskMark, і тут дивно! Показує читання 470 але в запис 420 тобто читання нижче заявлених 500, але запис вище. Ще хотів подивитися температуру але виявилося що датчика температури в ньому немає, найімовірніше вирізали, щоб здешевити. ще проблема багатьох ССД і цей не виняток - після того як диск заповнив на 70% швидкість читання та запису впала до 200 у середньому Ціна, брав із знижкою в телеберезні, дали гарантійку у 3 роки. Висока швидкість. Датчик температури не має. Ruslan: користуюся Patriot Memory P210S256G25 кілька місяців |
Легкий старт
Patriot P210-один з найдоступніших твердотільних накопичувачів класичного 2.5-дюймового формату. Належить до категорії так званих Full Size накопичувачів, у яких об'єм 1 терабайт — це саме 1024 ГБ, а не 960, як наприклад у Patriot Burst Elite. Товщина становить 7 мм, завдяки чому диск підходить не тільки для настільних ПК, але і для ноутбуків.
Більше обіцяного
Виробником заявлена швидкість послідовного читання і запису до 520 і 430 МБ/с відповідно. Але в разі версій Patriot P210 на 1 і 2 ТБ реальні показники навіть вище — до 560 МБ/с, що є максимумом пропускної здатності інтерфейсу SATA 3. Випадкове ж читання і запис дрібних 4к-блоків заявлена до 50 тисяч IOPS (операцій введення-виведення в секунду). Але на ділі ці цифри теж вище-до 75K.
Прогресивний підхід
Досягається це завдяки, як написано в офіційних характеристиках « " сучасному SATA 3 контролеру», роль якого найчастіше виконує Silicon Motion SM2259XT (залежно від Партії контролер і чипи флеш-пам'яті можуть варіювати). Суфікс XT означає наявність невеликого інтегрованого кеша, що дозволяє обходитися без окремого ОЗП-чипа і, тим самим, мінімізувати собівартість. Ресурс перезапису у моделі на 1 ТБ становить не менше 480 ТБ.
Модификації Patriot Memory P210 P210S1TB25
Ціни на Patriot Memory P210 P210S1TB25 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P210 P210S128G25 128 ГБ | від 455 грн. | 59 пропозицій | ||
Patriot Memory P210 P210S256G25 256 ГБ | від 725 грн. | 74 пропозиції | ||
Patriot Memory P210 P210S512G25 512 ГБ | від 1 170 грн. | 83 пропозиції | ||
Patriot Memory P210 P210S1TB25 1 ТБ | від 2 099 грн. | 62 пропозиції | ||
Patriot Memory P210 P210S2TB25 2 ТБ | від 3 962 грн. | 44 пропозиції |