Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   Pepper

Сковорода Pepper Agat PR-2206 20 см

Фото - Сковорода Pepper Agat PR-2206 20 см
Pepper Agat PR-2206
Колір
Тип
класична
Розмір
20 см
Висота стінок
4.5 см
Матеріал сковороди
кований алюміній
Матеріал ручок
силікон
Антипригарне покриття
+ / Greblon C2 /
Кількість шарів покриття
3 шари
Функції та можливості
індукційне дно
механізм знімних ручок
використання в духовці
Країна походження бренду
Китай
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити Pepper Agat PR-2206 20 см

Усі ціни 8 →

Сковорода Pepper зі знімною ручкою Агат 20 см (PR-2206)

Тип сковороди: традиційна / Діаметр, см: 20 / Матеріал корпусу: Алюміній кований / Антипригарне покриття: Greblon С2 / Кришка... щев комплекті: немає / Матеріал ручки: силікон / Додатково: знімна ручка, Миття у посудомийній машині / Тип варильної поверхні: електрична, Склокерамічна, індукційна, Духовка, газова
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 044 грн.

Сковорода PEPPER Agat 20 см Black (PR-2206) PR-2206

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
906 грн.

Сковорода Pepper Агат со съемной ручкой PR-2206 20 х 4.5 см (BP124132)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 112 грн.

Сковорода універсальна Peper Агат PR-2206 20 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Каперс З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 318 грн.

Сковорода універсальна Peper Агат PR-2206 20 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 390 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Pepper Agat PR-2206 20 см

Модификації Pepper Agat PR-2206

Ціни на Pepper Agat PR-2206
Pepper Agat PR-2206 20 смвід 475 грн.9 пропозицій
Pepper Agat PR-2207 24 смвід 619 грн.10 пропозицій
Pepper Agat PR-2208 26 смвід 1 069 грн.8 пропозицій