Варильна поверхня Perfelli DIAMOND G69C BIANCO білий
Фото 12 |
Perfelli DIAMOND G69C BIANCO білий білий чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli DIAMOND G69C BIANCO білий
Усі ціни 10 →Варильна газова поверхня Perfelli DIAMOND G69C BIANCO | 8 799 грн. |
Варочная поверхность Perfelli Diamond G69C Bianco | 8 800 грн. |
Варочная поверхность Perfelli DIAMOND G69C BIANCO | 8 799 грн. |
Варильна поверхня Perfelli Diamond G69C Bianco | 8 799 грн. |
Газовая варочная поверхность Perfelli diamond g69c bianco | 8 799 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Perfelli DIAMOND G69C BIANCO
Ціни на Perfelli DIAMOND G69C BIANCO |
---|---|---|---|---|
Perfelli DIAMOND G69C BIANCO білий | від 8 329 грн. | 10 пропозицій | ||
Perfelli DIAMOND G69C NERO чорний | від 8 399 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →