Варильна поверхня ELEYUS Lora 60 WH CTF білий
Фото 8 |
ELEYUS Lora 60 WH CTF білий 2021 рікчавунні решітки бежевий білий |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Lora 60 WH CTF білий
Варильна поверхня ELEYUS LORA 60 WH CTF | 9 579 грн. |
Газовая варочная поверхность ELEYUS LORA 60 WH CTF | 8 220 грн. |
Вбудована поверхня ELEYUS LORA 60 WH CTF | 8 899 грн. |
Модификації ELEYUS Lora 60 WH CTF
Ціни на ELEYUS Lora 60 WH CTF |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Lora 60 BG CTF бежевий | від 7 600 грн. | 25 пропозицій | ||
ELEYUS Lora 60 WH CTF білий | від 8 220 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →