Каструля Peterhof PH-15755-24
Peterhof PH-15755-24 2.4 л4.2 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Peterhof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Peterhof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Peterhof PH-15755-24
Усі ціни 8 →Каструля 4,2 л. Peterhof PH-15755-24 blue | 904 грн. |
PETERHOF PH-15755-24-brown | 1 220 грн. |
Каструля з кришкою Peterhof PH-15755-24-blue 24 см 4.2 л синя | 1 290 грн. |
Каструля 4,2 л. Peterhof PH-15755-24 brown | 904 грн. |
PETERHOF PH-15755-24-blue | 1 220 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Peterhof PH-15755-24
Ціни на Peterhof PH-15755-24 |
---|---|---|---|---|
Peterhof PH-15755-20 | від 857 грн. | 4 пропозиції | ||
Peterhof PH-15755-24 | від 904 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →