Каструля Benson BN-365
Фото 6 |
Benson BN-365 |
|
Антипригарне покриття BioEcoCeramica з додаванням мармурової крихти.
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-365
Усі ціни 8 →Каструля із кришкою та мармуровим покриттям Benson BN-365 4,6 л 24 см | 1 036 грн. |
Каструля-казан 4.6л Benson з мармуровим покриттям (BN-365) | 999 грн. |
Каструля Benson BN-365 (4.6л) | 1 347 грн. |
Каструля Benson BN-365 з кришкою 4.6 л з антипригарним покриттям | 1 067 грн. |
Каструля-котел Benson BN-365 4.6 л з мармуровим антипригарним покриттям та | 1 199 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Benson BN-365
Ціни на Benson BN-365 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-364 | від 807 грн. | 8 пропозицій | ||
Benson BN-365 | від 999 грн. | 8 пропозицій | ||
Benson BN-366 | від 1 125 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →