Каструля Peterhof PH-15732-24
Фото 4 |
Peterhof PH-15732-24 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Peterhof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Peterhof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Peterhof PH-15732-24
Усі ціни 8 →Каструля 3,8 л. Petrhof PH-15732-24 green | 802 грн. |
PETERHOF PH-15732-24-green | 1 083 грн. |
Каструля з кришкою Peterhof PH-15732-24-red 24 см 3.8 л червона | 1 166 грн. |
Каструля 3,8 л. Peterhof PH-15732-24 red | 802 грн. |
PETERHOF PH-15732-24-red | 1 083 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Peterhof PH-15732-24
Ціни на Peterhof PH-15732-24 |
---|---|---|---|---|
Peterhof PH-15732-20 | від 806 грн. | 4 пропозиції | ||
Peterhof PH-15732-22 | від 867 грн. | 8 пропозицій | ||
Peterhof PH-15732-24 | від 802 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →