Сковорідка Tefal Intuition G6 B8170544 26 см
Фото 4 |
Tefal Intuition G6 B8170544 |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Intuition G6 B8170544 26 см
Усі ціни 8 →Сковорода Tefal Intuition, 26см, покрытие Titanium, индукция, Thermo-Spot, | 1 040 грн. |
Сковорода Tefal Intuition Titanium Thermo-Spot 26 см (B8170544) B8170544 | 999 грн. |
Сковорода Tefal Intuition 26см (B8170544) B8170544 | 999 грн. |
Tefal B8170544 | 1 159 грн. |
Tefal B8170544 INTUITION 26 см B8170544INTUITION26см | 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Tefal Intuition G6 B8170544
Ціни на Tefal Intuition G6 B8170544 |
---|---|---|---|---|
Tefal Intuition G6 B8170444 24 см | від 889 грн. | 20 пропозицій | ||
Tefal Intuition G6 B8170544 26 см | від 999 грн. | 8 пропозицій | ||
Tefal Intuition G6 B8170644 28 см | від 1 069 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →