Зимова шина Petlas Full Grip PT935 225/65 R16C 112R
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Petlas Full Grip PT935 225/65 R16C 112R 225/65 R16 112 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Full Grip PT935 225/65 R16C 112R
Усі ціни 31 →Petlas Full Grip PT935 225/65 R16C 112/110R | 3 725 грн. |
Petlas Fullgrip PT935 (225/65R16C 112R) | 3 650 грн. |
Petlas Fullgrip PT935 225/65 R16C 112/110R | 4 020 грн. |
Petlas Fullgrip PT935 225/65 R16C 112/110R | 4 175 грн. |
Зимние шины Petlas Fullgrip PT935 225/65 R16C 112/110R 1000841466 | 3 904 грн. |
ще 20 пропозицій
Купив у розмірі 205 65 р16с на Віваро лонг для міжобласних поїздок родиною. Твердо тримає трасу, повороти. По сніжній кашці та бруду гребе дуже добре. Тверда з боків (порівнював з Китайчиками, які продавлюються пальцями). Добре балансується. При обертанні колеса протектор самоочищується від сніжної кашки та бруду за рахунок малюнка протектора. Чи не галаслива на трасі. Доступна ціна. немає користуюся Petlas Full Grip PT935 235/65 R16C 121R менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Petlas Full Grip PT935 225/65 R16C 112R
Ціни на Petlas Full Grip PT935 225/65 R16C 112R |
---|---|---|---|---|
Petlas Full Grip PT935 225/65 R16C 112R | від 3 621 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →