Вантажна шина Petlas IND 25 16.9 R28 156A8
Відео 5Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas IND 25 16.9 R28 156A8 16.9 R28 " 152 A8 16.9 R28 " 156 A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas IND 25 16.9 R28 156A8
Petlas IND25 16.9 R28 156A8 | 21 854 грн. |
Petlas IND-25 (16.9/R28 156A8) | 20 758 грн. |
Petlas IND25 індустріальна індустріальна (16,9R28 156A8) 353759 | 21 424 грн. |
Індустріальні шини Petlas IND-25 (індустріальна) 16.9 R28 156A8 14PR | 22 010 грн. |
Відеоогляди
Модификації Petlas IND 25 16.9 R28 156A8
Ціни на Petlas IND 25 16.9 R28 156A8 |
---|---|---|---|---|
Petlas IND 25 16.9 R28 152A8 | від 21 734 грн. | 4 пропозиції | ||
Petlas IND 25 16.9 R28 156A8 | від 20 758 грн. | 4 пропозиції |