Вантажна шина Petlas SH 110 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas SH 110 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas SH 110 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 7 →Petlas SH110 (рулевая) (385/55R22.5 160K) | 13 198 грн. |
Petlas SH110 (385/55R22.5 160K) | 13 123 грн. |
Petlas SH110 385/55 R22.5 160K | 13 039 грн. |
Шини Petlas SH110 (рулевая) 385/55 R22,5 160K | 12 647 грн. |
Petlas SH110 (рулевая) 385/55 R22.5 160K | 13 640 грн. |
Грузовые шины Petlas SH110 (рулевая) 385/55 R22.5 160K 1002535291 | 14 792 грн. |
Шина Petlas SH110 (рульова) 385/55 R22.5 160K | 14 729 грн. |