Монітор Philips 242S9JAL 24 " чорний (242S9JAL/00)
Фото 7 |
Philips 242S9JAL 24 " чорний
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 242S9JAL 24 " чорний
Усі ціни 6 →РК монітор Philips 242S9JAL/00Бізнес-монітор Philips 242S9JAL/00
Візьміть під контроль усі свої завдання з бізнес-моніторо Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 947 грн. |
Монітор Philips 242S9JAL/00 (242S9JAL/00)предоплата Бізнес-монітор Philips 242S9JAL/00Будь Dnn.in.uaМенше року (Львів) Поскаржитись | 7 140 грн. |
Монітор Philips 242S9JAL/00 (242S9JAL/00)Бізнес-монітор Philips 242S9JAL/00Будь Foco.com.uaНовий магазин (Львів) Поскаржитись | 8 490 грн. |
Монітор Philips 242S9JAL/00 | 4 928 грн. |
ЖК монитор Philips 242S9JAL/00Бизнес-монитор Philips 242S9JAL/00Возь Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 943 грн. |
РК монітор Philips 242S9JAL/00Бізнес-монітор Philips 242S9JAL/00
Візьміть під контроль усі свої завдання з бізнес-моніторо Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 937 грн. |
Серія Philips S seriesПорівняти в таблиці →
від 7 568 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 4 987 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 5 499 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, вебкамера, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 9 057 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
від 4 928 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 6 980 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 5 835 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, DisplayPort, динаміки
від 4 350 грн.
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 6 996 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 6 000 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 10 443 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, TÜV Rheinland
від 10 280 грн.
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, динаміки
від 6 478 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
АксесуариВсі аксесуари для Philips 242S9JAL →
від 4 834 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 5 302 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 5 019 грн.
23.6 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 4 752 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, динаміки
від 5 456 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, TÜV Rheinland
від 3 999 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 16 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 4 877 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 5 515 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1800 R, *VA, відгук 4 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync
від 6 330 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
від 4 769 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync