Монітор Philips 272E2FA 27 " чорний
Відео 1Фото 4 |
Philips 272E2FA 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 272E2FA 27 " чорний
Усі ціни 43 →Philips 27" 272E2FA Black 272E2FA | 6 729 грн. |
Монітор 27" Philips 272E2FA/00 | 6 879 грн. |
PHILIPS 272E2FA/00 | 6 995 грн. |
PHILIPS 272E2FA/00 | 6 960 грн. |
РК монітор Philips 272E2FA/00, 272E2FA/01 | 7 061 грн. |
ще 20 пропозицій
Передача кольору, збирання. дизайн. Стійкий на місці, виглядає красиво і за монітором приємно грати і дивитися відео, рівномірне підсвічування і очі не втомлюються за ним особливо. Тонка рамка. Складання. Дизайн. Комплектація. поки проблем немає Костя Курукин: користуюся Philips 272E2FA менше місяця |
350 нит яскравості, зображення хороше і соковите, кути огляду широкі, інвертування кольору немає і покриття тут матове і захищає від відблисків, матриця 8 bit тут, можна на стіну повісити, так як є VESA кріплення, динаміки є, але марні. Передача кольорів. портів багато, збирання. Динаміки не найкращі Виталик: користуюся Philips 272E2FA кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди