Монітор Philips 27E1N5300AE 27 " чорний
Фото 7 |
Philips 27E1N5300AE 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 27E1N5300AE 27 " чорний
Усі ціни 34 →Philips 27" 27E1N5300AE/00 Black 27E1N5300AE/00 | 7 967 грн. |
Монітор 27" Philips 27E1N5300AE/00 | 7 809 грн. |
Монитор Philips 27" 27E1N5300AE/00 IPS Black 27E1N5300AE/00 | 7 894 грн. |
Монітор Philips 27E1N5300AE/00 Black | 7 900 грн. |
Монитор Philips 27E1N5300AE/00 Black | 7 939 грн. |
ще 20 пропозицій