Монітор MSI Modern MD2712PW 27 " білий
Фото 9 |
MSI Modern MD2712PW 27 " білий
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI Modern MD2712PW 27 " білий
Усі ціни 20 →MSI 27" Modern MD2712P White MODERN MD2712PW | 7 399 грн. |
Монiтор 27" MSI MODERN MD2712PW | 7 399 грн. |
Монітор MSI MODERN MD2712PW | 7 399 грн. |
MSI MODERN MD2712PW | 7 439 грн. |
Монитор 27" IPS MODERN MD2712PW MSI | 6 918 грн. |
ще 15 пропозицій