Монітор Philips 27M1F5800 27 "
Відео 2Фото 6 |
Ігровий монітор 2022 випуску є однією з старших 27-дюймових моделей фірмової лінійки компанії Philips. Він відноситься до рішень вищого цінового сегмента, може зацікавити вимогливих геймерів, а також багатьох фахівців, які працюють із графікою, фотографією, відео тощо. До переваг належить не тільки висока роздільна здатність — 3840x2160 пікселів, хороша ігрова функціональність (частота оновлення 144 Гц, відгук 1 мс, підтримка Adaptive-Sync), а й відмінні параметри передачі кольору.
Так, монітор Philips 27M1F5800 базується на псевдо 10-бітній матриці (8 біт + FRC) Nano IPS, для якої заявлений широке колірне охоплення з покриттям 100% sRGB і понад 90% за Adobe RGB та DCI P3. Дисплей характеризується високими значеннями пікової яскравості (до 600 нит), що забезпечить ефективну боротьбу з відблисками, а також дозволить розкрити переваги HDR-вмісту (відповідає стандарту DisplayHDR 600). До інших особливостей моделі відноситься підтримка режиму Picture by Picture, ергономічна підставка (екран регулюється по нахилу, повороту та висоті, плюс можна змінити звичну орієнтацію на портретну). Ще тут передбачено USB-хаб 3.0 з можливістю швидкої зарядки гаджетів.
Купити Philips 27M1F5800 27 "
Усі ціни 47 →Philips 27" 27M1F5800/00 Black 27M1F5800/00 | 31 999 грн. |
Philips 27M1F5800/00 | 26 500 грн. |
Монітор ігровий 27" Philips 27M1F5800/00 | 33 499 грн. |
Монитор Philips 27" 27M1F5800/00 NanoIPS 4K 144Hz 2*HDMI 2*DP USB Pivot HD | 33 867 грн. |
РК монітор Philips 27M1F5800/00 | 33 442 грн. |