Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa 2E-3352
Фото 7 | від 24 862 до 28 679 грн. Порівняти ціни 15 →Проц:Ryzen 5, 3600, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GTX 1650, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Complex Gaming Runa 94
Характеристики
2E Complex Gaming Runa 2E-3352 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Runa 2E-3352
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-3352) | 24 862 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-3352) | 24 862 грн. |
2E Complex Gaming (2E-3352) | 25 179 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming AMD Ryzen 5 3600/B450/16/480 | 25 369 грн. |
2E Complex Gaming (2E-3352) | 25 179 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
7 листопада 2022, 22:47
Здравствуйте, есть ли возможность поставить еще один диск? #
ssd,m2 или hdd сколько и какие можно поставить?
вопрос по 2E-3190 и 2E-2361
и ещё вопрос, термопаста наносится перед отправкой?
вопрос по 2E-3190 и 2E-2361
и ещё вопрос, термопаста наносится перед отправкой?
Рекомендуємо