Машинка для стрижки Philips Series HC5610
Фото 20 |
Philips Series HC5610 |
|
Зручний у використанні і при цьому досить універсальний тример, який перш за все призначений для догляду за бородою та вусами, але при цьому може додатково використовуватися й для стрижки. Інструмент цього типу може знайти гідне застосування як у домашній, так і професійної експлуатації. Самозаточувальні леза з хромистої нержавійки тривалий час залишають кромки гострими, не схильні до окислення і можуть сміливо промиватися звичайною водою, а спеціальна технологія Trim-n-Flow Pro запобігає застряванню волосся в лезі.
Тример для бороди Philips HC5610 може живитися як від мережі з автоматичним перемиканням на подається напруга, так і від розрахованого на 75 хвилин автономної роботи акумулятора. Пристойну продуктивність і отримання чистого й акуратного зрізу забезпечують приладу високооборотний двигун і збільшена ширина захвату ножів 41 мм. Три комплектні насадки і регулятор довжини на 28 позицій, перемикатися між якими можна за допомогою обертання спеціального коліщати, дають змогу регулювати довжину залишаються волосся в межах 0,5-28 мм. Зручний для утримання в долоні вологозахищений корпус виготовлений з міцного полімерного складу, маловосприимчив до слабким необережним ударів і не ковзає по долоні. За рахунок незначної ваги приладу не виникає втому пальців і робота майстра рухається без втрати темпу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series HC5610
Усі ціни 67 →Машинка для стрижки Philips HC5612/15 | 1 599 грн. |
Машинка для стрижки Philips HC5612/15 серії 5000 | 1 599 грн. |
Машинка для підстригання волосся Philips Series 5000 (HC5612/15) | 1 599 грн. |
PHILIPS HC5612/15 | 2 138 грн. |
PHILIPS HC5612/15 | 1 599 грн. |
Якісна машинка для стрижки в домашніх умовах Має всі необхідні насадки
Досить потужна Дуже тиха Легка у користуванні Чистити та міті дуже просто Власний шнур для заряджання не сумісний з іншими виробами від Philips Ruslan ShiZ: користуюся Philips Series HC5610 більше року |
Машинка якісна, за рік леза не затупилися, ДУЖЕ проста у догляді за нею, можна мити під проточною водою, добре лежить у руці, без насадок збриває майже в 0, навіть при гальцінні шиї не щипається, заряду вистачає десь на хвилин 20-30, і вкінці відчувається як вона втрачає потужність, та при стрижці з підключеним живленням вона однозначно стає потужнішою (кабель досить довгий), має три насадки, регулювання працює з двома більшими. Загальні враження тільки позивні та не вистачає нормальної індикації заряду. Можна мити, легко чистити, стриже дуже лагідно) хотілося б ємніший акумулятор. |
Користуємося 3 дні.Підстригає відмінно.Безшумна.Зручно лежить в руці-не ковзає.Повністю миється під проточною водою.У комплекті 3 насадки. Поки що не виявили. щойно купив(ла) Philips Series HC5610 рекомендую купити обов'язково |
- Тип акумулятора: Ni-MH.
- HC5610 білий
- HC5612 синій