Кавоварка Philips Senseo Original Plus CSA210/50 сірий
Відео 4Фото 4 |
Philips Senseo Original Plus CSA210/50 сірий |
|
Маркування (класифікація) назв кавомашин Philips & SaecoДетальний екскурс по маркуванням одного з найбільш популярних виробників кавомашин в світі
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Senseo Original Plus CSA210/50 сірий
Капсульна кавоварка еспресо Philips Senseo CSA210/50 | 4 010 грн. |
Капсульная кофеварка эспрессо Philips Senseo CSA210/50 | 4 006 грн. |
Капсульная кофеварка эспрессо Philips Senseo CSA210/50 | 4 000 грн. |
Капсульна кавоварка еспресо Philips Senseo CSA210/50 | 4 000 грн. |
Відеоогляди
Модификації Philips Senseo Original Plus CSA210/50
Ціни на Philips Senseo Original Plus CSA210/50 |
---|---|---|---|---|
Philips Senseo Original Plus CSA210/11 білий | від 3 232 грн. | 3 пропозиції | ||
Philips Senseo Original Plus CSA210/50 сірий | від 4 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Philips Senseo Original Plus CSA210/60 чорний | від 3 186 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →