Кавоварка Philips Senseo HD6553/70 сірий
Відео 1Фото 4 |
Philips Senseo HD6553/70 сірий |
|
Маркування (класифікація) назв кавомашин Philips & SaecoДетальний екскурс по маркуванням одного з найбільш популярних виробників кавомашин в світі
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Senseo HD6553/70 сірий
PHILIPS Senseo HD6553/71 | 6 258 грн. |
Капсульная кофеварка эспрессо Philips HD6553/71 | 6 068 грн. |
Капсульна кавоварка еспресо Philips HD6553/71 | 6 062 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →