Кавоварка Philips Series 3200 EP3241/50 чорний
Відео 1Фото 4 |
Philips Series 3200 EP3241/50 чорний |
|
Повністю автоматична побутова кавоварка (кавомашина) для приготування еспресо і різних напоїв на його основі. Розрахована на роботу з цілими кавовими зернами і меленою кавою. Від більш доступних моделей відрізняється наявністю автоматичного капучинатора LatteGo, який створює делікатну молочну піну і подає її прямо в чашку. Ця модель обладнана вбудованою кавомолкою з довговічними плоскими керамічними жорнами і можливістю налаштування ступеня подрібнення (12 варіантів).
Кавоварка Philips EP 3241 може готувати еспресо, американо (еспресо розведений гарячою водою в пропорції 1:1), капучино і лате макіато. Також здатна подавати підігріту до 90 °C воду, придатну для заварювання всіх видів чаю, трав'яних зборів. Електронна система управління з зручною сенсорною поверхнею дає можливість налаштовувати міцність напою (3 ступені), регулювати температуру (3 ступеня) і об'єм. Проста і легко обслуговується конструкція включає в себе знімний варильний блок, бойлер потужністю 1500 Вт, регульований диспенсер і якісну помпу Ulka Saeco, здатну витримати максимальний тиск 15 бар. Капучинатор LatteGo (об'єм 260 мл), піддон для крапель і контейнер для гущі можна мити в посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 3200 EP3241/50 чорний
Усі ціни 22 →Кавомашина Philips 3200 series EP3241/50 | 19 749 грн. |
Кавомашина автоматична Philips EP3241/50 | 20 615 грн. |
Кавомашина автоматична Philips EP3241/50 | 19 199 грн. |
Кофемашина PHILIPS EP3241/50 серия 3200 | 18 999 грн. |
Philips EP3241/50 | 17 999 грн. |
НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ КУПУЙТЕ КАВОМАШИНИ PHILIPS!!! 2 місяці працювала добре. Але потім почала сильно вспінювати молоко, через що піна від молока почала витекати зі стандартних розмірів стаканів, які я використовував+ на максимальній настройці кількості молока перестала зупиняти його спінення. На офіційному сервісі зробили мене "поганого", ніби так і має працювати кавомашина. Плюс почала робити практично тепле капучино... Потім почала пускати пару всередину собі. Завіз на сервіс... поміняли платню. За 2 тижні знову ті самі проблеми зі вспіненням молока. Але тут проблеми тільки починалися! Тепер кавомашина, крім вищезгаданих проблем, перестала лити каву! Але перестала так, що може зробити 10 експресо, а 11 і 12 ті не зробити і тільки кофе молотити і викидає її у піддон (фактічно її перекладати). Вести на сервіс поки немає сенсу, бо там з мене [censored] взагалі дибіла. Чекатиму коли доламається... Нагадую що купивши її пів року тому!!! тільки гарно виглядає Постійно ламається
Неможливо зремонтувати Постійно ношу в сервіс на ремонт Роман Дончак: користуюся Philips Series 3200 EP3241/50 кілька місяців |
Купили цю машинку півтора роки тому за порадою спеціаліста в магазині. На той момент дуже підкупила акційна ціна.
Перші кілька місяців працювала чудово і дуже радувала смачною кавою і простотою її приготування. Потім почалися приколи. Спочатку хвалений каппучинатор перестав нормально спінювати молоко і подавати його чи не вдвічі більше, ніж належить. Далі більше. Іноді після того, як змолотить зерна, почала заклинювати. Допомагало вийняти заварювальний блок. А ось нещодавно стала ревти помпа і погано подавати воду, а пара замість каппучинатора почала йти прямо з корпусу. Здали до сервісного центру, т.к. ще на гарантії. Поки що чекаємо. Зауважу, що машинку доглядав і крім регулярного миття проводив декальцинацію спеціальним засобом, все за інструкцією. Привабливі дизайн.
Безліч програм для кави. Можливість використовувати мелену каву. Простота використання. Низька надійність різних компонентів. користуюся Philips Series 3200 EP3246/70 більше року |
Модификації Philips Series 3200 EP3241/50
Ціни на Philips Series 3200 EP3241/50 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 3200 EP3243/50 білий | від 19 100 грн. | 24 пропозиції | ||
Philips Series 3200 EP3246/70 графіт | від 17 999 грн. | 10 пропозицій | ||
Philips Series 3200 EP3249/70 сріблястий | від 21 399 грн. | 19 пропозицій | ||
Philips Series 3200 EP3242/60 сірий | від 21 270 грн. | 9 пропозицій | ||
Philips Series 3200 EP3241/50 чорний | від 17 999 грн. | 22 пропозиції |