Смартфон Poco M5 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 34Фото 24 |
Poco M5 128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.58 ", 2400x1080 (20:9), 401 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Helio G99
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:201 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Poco M5 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 6 →Xiaomi Poco M5 6/128GB Green | 5 799 грн. |
Xiaomi Poco M5 6/128GB Yellow | 6 199 грн. |
Xiaomi Poco M5 6/128GB Black | 6 999 грн. |
Xiaomi Poco M5 6/128GB Black | 5 799 грн. |
Xiaomi Poco M5 6/128GB Black | 5 749 грн. |
Xiaomi Poco M5 6/128GB Green | 5 749 грн. |
3 3 10 4 |
Користуюся цим апаратом вже понад півроку року. За свою ціну телефон пропонує чудову продуктивність за високої енергоефективності. Сам по собі я є дуже вимогливим користувачем, але питань до цього продукту у мене взагалі немає, один з небагатьох смартфонів яким я по справжньому залишився задоволений. Рекомендую не тільки я, а ще мої двоє товаришів, які придбали собі також Poco M5 за моєю рекомендацією. Чудова продуктивність та енергоефективність (Mediatek Helio G99 + ПЗП сучасного формату UFS 2.2) один з найкращих бюджетних ігрових смартфонів, практичні матеріали корпусу, гарний сучасний дизайн, чудова комплектація, гарний звук та екран, довго тримає зарядку, ціна Не найшвидша зарядка, телефон точно не підійде любителям фотографій та відеозйомки, трішки старомодний формат фронтальної камери Непохитний: користуюся Poco M5 128GB/6GB кілька місяців |
Зручний добре працює, з часом працює як новий новий потужний процесор, гарна камера, сканер відбитка пальця працює чудово, є ІЧ-порт не має стабілізації Maxim Logvinenko: користуюся Poco M5 128GB/6GB більше року |
Потужний процесор та приємний дизайн Не вистачає швидкої зарядки Poco: користуюся Poco M5 128GB/6GB кілька місяців |
Показано 3 з 20 відгуків
ще 10 відгуків
14 січня 2023, 22:50
Сколько времени будет актуален данный телефон? #
А именно, как долго сможет стабильно работать и не тормозить в играх (World Of Tanks, Pubg Mobile, Standoff 2)? Сильно ли сказывается на игровой производительности устарелый графический процессор? Есть ли ещё что-то в данном ценовом сегменте не уступающее в производительности?
19 грудня 2022, 10:28
Можно спросить поко м5 тянет игрушки ?желателно что бы тянул пабг или геншн #
11 листопада 2022, 14:36
Что лучше взять #
Здравствуйте посоветуйте что лучше взять стоит выбор между Poco M5 на 6/128 либо Motorola G60 для меня камеры не важны важно производительность и автономность
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Модификації Poco M5
Ціни на Poco M5 |
---|---|---|---|---|
Poco M5 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 399 грн. | 27 пропозицій | ||
Poco M5 128 ГБ / 4 ГБ | від 4 680 грн. | 75 пропозицій | ||
Poco M5 128 ГБ / 6 ГБ | від 5 749 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →