Вок Polaris Pro Collection-28W 28 см чорний
Фото 8 |
Polaris Pro Collection-28W |
|
Diamant-3X Pro 3-шарове антипригарне покриття з мікро вкрапленнями.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Pro Collection-28W 28 см чорний
Усі ціни 20 →Сковорода-вок POLARIS PRO collection-28W 017177 | 1 029 грн. |
Сковорода-вок Polaris Pro Collection 28 см (00000021733) | 1 229 грн. |
Polaris вок Pro Collection 28W 28 см (017177) | 1 168 грн. |
Сковорода-вок POLARIS PRO collection-28W, 28 см (017177) (00000021733) | 1 229 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →