Сковорідка Polaris Monolit-20F 20 см
Фото 11 |
Polaris Monolit-20F |
|
Антипригарне 5-шарове покриття з керамічної крихтою в складі Megastone Pro-5.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Monolit-20F 20 см
Усі ціни 19 →Сковорода POLARIS Monolit-20F 015252 | 429 грн. |
Сковорода Polaris Monolit-20F, 20 см (015252) | 509 грн. |
Polaris Monolit 20F 20 см (015252) | 484 грн. |
Сковорода Polaris Monolit 20F 20 см | 509 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Polaris Monolit-20F
Ціни на Polaris Monolit-20F |
---|---|---|---|---|
Polaris Monolit-20F 20 см | від 421 грн. | 21 пропозиція | ||
Polaris Monolit-24F 24 см | від 463 грн. | 23 пропозиції | ||
Polaris Monolit-26F 26 см | від 499 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →