Сковорідка Polaris Monolit-24F 24 см
Фото 11 |
Polaris Monolit-24F |
|
Антипригарне 5-шарове покриття з керамічної крихтою в складі Megastone Pro-5.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Monolit-24F 24 см
Усі ціни 22 →Сковорода POLARIS Monolit-24F 015255 | 489 грн. |
Сковорода Polaris Monolit-24F, 24 см (015255) | 579 грн. |
Polaris Monolit 24F 24 см (015255) | 551 грн. |
Сковорода Polaris 24 см (Monolit 24F) | 579 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Polaris Monolit-24F
Ціни на Polaris Monolit-24F |
---|---|---|---|---|
Polaris Monolit-20F 20 см | від 421 грн. | 22 пропозиції | ||
Polaris Monolit-24F 24 см | від 463 грн. | 24 пропозиції | ||
Polaris Monolit-26F 26 см | від 499 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →