Вок Berlinger Haus Black Silver BH-7113 30 см чорний
Фото 4 |
Berlinger Haus Black Silver BH-7113 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Silver BH-7113 30 см чорний
Усі ціни 8 →Сковорода Вок з кришкою 30 см Berlinger Haus Black Silver Collection (BH-7 | 1 499 грн. |
Сковорода Вок с крышкой 30 см Berlinger Haus Black Silver Collection (BH-7 | 1 299 грн. |
Сковорода Вок з кришкою 30 см Berlinger Haus Black Silver Collection (BH-7 | 1 299 грн. |
Сковорода Вок с крышкой 30 см Berlinger Haus Black Silver Collection (BH-7 | 1 299 грн. |
Сковорода ВОК Berlinger Haus Black Silver Collection (BH-7113) | 1 264 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →