Сковорідка Polaris Monolit-26F 26 см
Фото 11 |
Polaris Monolit-26F |
|
Антипригарне 5-шарове покриття з керамічної крихтою в складі Megastone Pro-5.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Monolit-26F 26 см
Усі ціни 26 →Сковорода POLARIS Monolit-26F 015258 | 539 грн. |
Сковорода Polaris Monolit-26F, 26 см (015258) | 649 грн. |
Polaris Monolit 26F 26 см (015258) | 617 грн. |
Сковорода Polaris Monolit 26F 26 см | 649 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Polaris Monolit-26F
Ціни на Polaris Monolit-26F |
---|---|---|---|---|
Polaris Monolit-20F 20 см | від 421 грн. | 21 пропозиція | ||
Polaris Monolit-24F 24 см | від 463 грн. | 24 пропозиції | ||
Polaris Monolit-26F 26 см | від 499 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →