Відеокарта PowerColor Radeon RX 6650 XT Fighter (AXRX 6650 XT 8GBD6-3DH)
Фото 6 |
PowerColor Radeon RX 6650 XT Fighter |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerColor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerColor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerColor Radeon RX 6650 XT Fighter
Усі ціни 12 →PowerColor Radeon RX 6650 XT Fighter 8192MB (AXRX 6650 XT 8GBD6-3DH) AXRX | 13 299 грн. |
Відеокарта AMD Radeon RX 6650 XT 8GB GDDR6 Fighter PowerColor (AXRX 6650 X | 11 943 грн. |
Видеокарта AMD Radeon RX 6650 XT 8GB GDDR6 Fighter PowerColor (AXRX 6650 X | 11 964 грн. |
Видеокарта AMD Radeon RX 6650 8GB GDDR6 Fighter PowerColor (AXRX 6650 8GBD | 11 516 грн. |
PowerColor Radeon RX 6650 XT Fighter (AXRX 6650 XT 8GBD6-3DH) AXRX 6650 XT | 12 199 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →