Літня шина Powertrac Adamas H/P 185/65 R14 86H
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Powertrac Adamas H/P 185/65 R14 86H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powertrac Adamas H/P 185/65 R14 86H
Усі ціни 20 →Шина Powertrac Adamas H/P 185/65 R14 86H | 1 545 грн. |
Powertrac Adamas H/P 185/65 R14 86H | 1 602 грн. |
Powertrac Adamas H/P 185/65 R14 86H | 1 565 грн. |
Powertrac Adamas H/P (185/65R14 86H) | 1 571 грн. |
Летние шины Powertrac Adamas H/P 185/65 R14 86H XL 1002132812 | 1 631 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →