Зимова шина Powertrac SnowStar 215/50 R17 95H
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Powertrac SnowStar 215/50 R17 95H 215/50 R17 95 H 215/50 R17 95 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powertrac SnowStar 215/50 R17 95H
Усі ціни 19 →Powertrac Snowstar 215/50 R17 95H XL | 2 112 грн. |
Powertrac Snowstar 215/50 R17 95H XL | 2 012 грн. |
Powertrac Snowstar (215/50R17 95H) | 2 074 грн. |
POWERTRAC Snowstar 215/50R17 95H | 2 152 грн. |
Powertrac Snowstar 215/50 R17 95H XL | 1 966 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Powertrac SnowStar 215/50 R17 95H
Ціни на Powertrac SnowStar 215/50 R17 95H |
---|---|---|---|---|
Powertrac SnowStar 215/50 R17 95H | від 1 948 грн. | 19 пропозицій | ||
Powertrac SnowStar 215/50 R17 95V | від 2 045 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →