Літня шина Tourador X Wonder TH2 175/70 R13 82T
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Tourador X Wonder TH2 175/70 R13 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador X Wonder TH2 175/70 R13 82T
Усі ціни 23 →Шина Tourador X WONDER TH2 175/70 R13 82T | 1 270 грн. |
Tourador X WONDER TH2 175/70 R13 82T | 1 319 грн. |
Tourador X Wonder TH2 175/70 R13 82T | 1 425 грн. |
Летние шины Tourador X Wonder TH2 175/70 R13 82T 1002240881 | 1 349 грн. |
Tourador X Wonder TH2 (175/70R13 82T) | 1 293 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →