Душова перегородка Primera Frame 100 SDC1010
Фото 7 |
Primera Frame 100 SDC1010 100 см120 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Frame 100 SDC1010
Усі ціни 10 →Душові двері Primera Frame 90 см SDC1010 | 8 989 грн. |
Душові двері в нішу Primera FRAME 100 см (SDC1010) SDC1010 | 8 989 грн. |
Душові двері Primera Frame 100 х 190 см (скло прозоре) SDC1010 SDC1010 | 8 819 грн. |
Primera Primera Frame SDC1010 100x190 | 8 989 грн. |
Душові двері в нішу Primera Frame 100x190см (SDC1010) | 8 819 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Primera Frame 100 SDC1010
Ціни на Primera Frame 100 SDC1010 |
---|---|---|---|---|
Primera Frame 100 SDC1010 | від 8 819 грн. | 10 пропозицій | ||
Primera Frame 120 SDC1012 | від 9 500 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →