Душова перегородка Primera Frame 90 SDC1190
Фото 4 |
Primera Frame 90 SDC1190 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Frame 90 SDC1190
Душові двері Primera Frame SDC1190 | 8 939 грн. |
Душові двері Primera Frame 90 х 190 см (скло позорне) SDC1190 SDC1190 | 8 759 грн. |
Primera Primera Frame SDC1190 S18 | 3 142 грн. |
Душові двері в нішу PRIMERA FRAME розпашні 90x190 - SDC1190 SDC1190 | 8 939 грн. |
Душевые двери в нишу Primera FRAME 90 см (SDC1190) 292851 | 8 759 грн. |
Модификації Primera Frame 90 SDC1190
Ціни на Primera Frame 90 SDC1190 |
---|---|---|---|---|
Primera Frame 90 SDC1190 | від 3 142 грн. | 5 пропозицій | ||
Primera Frame 100 SDC1110 | від 6 086 грн. | 3 пропозиції | ||
Primera Frame 120 SDC1212 | від 10 099 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →